Вибір будівельних риштувань

І якщо з вибором різновиду лісів ситуація прояснюється, то напрошується питання, як розрахувати риштування будівельні, під вашу площу робіт, яка вам потрібна квадратура, в той же час, щоб не купити зайвого, під саме ваші завдання? Методика розрахунку будівельних риштувань відносно проста, для цього потрібно знати довжину та висоту тієї частини будівлі, з якої потрібно зробити будівельні роботи. Роблячи розрахунок будівельних лісів, треба враховувати, що у довжину секція збирається кратно 3-м метрам, а висоту 2-м.

Перед початком монтажних робіт потрібно уважно вивчити інструкцію зі збирання лісів. Керувати цим процесом повинен фахівець, попередньо призначений на цю посаду, але якщо йдеться про невеликі конструкції, то зібрати їх легко може і людина, яка володіє елементарним логічним мисленням, складання не є більш складним, ніж складання простого дитячого конструктора. Перед початком монтажу, необхідно потурбуватися про безпеку робіт, для цього зону встановлення лісів потрібно огородити від проїжджаючого транспорту та пішоходів спеціальною яскравою стрічкою.

Ділянку, на якій проводиться робота, необхідно вирівняти. Якщо ліси збираються на ґрунтовому майданчику, то його бажано утрамбувати, або використовувати регульовані домкрати, це дозволить уникнути усадки всієї конструкції. Місце проведення будівельних робіт необхідно очистити від зайвого снігу або бруду, талі води повинні бути відведені. На попередньо добре підготовлений майданчик, встановлюються п’яти або домкрати, якщо рельєф поверхні має нерівності. Це необхідно для надання стійкості споруді.

Збирається дана каркасна система, з кута будівлі, у суворій послідовності, адже споруда складається з окремих секцій, які є продовженням один одного. Всі елементи кріпляться між собою прапорцевими замками, що забезпечує міцність конструкції та зручність монтажу. Рамна конструкція лісів, що кріпиться до стіни за допомогою хомутів і захватів, які, в свою чергу, фіксуються до стіни анкерами. Хомути бувають поворотного та неповоротного типу.

Неповоротні хомути роблять споруду більш міцною і стійкою, а поворотні, у свою чергу дозволяють здійснювати роботи, в обхід нерівностей і виступів. Правильно зібрати рамні ліси не так складно, головне точно дотримуватися інструкцій зі збирання. Головне все робити уважно.

Тепер залишається лише зателефонувати нашим професійним менеджерам, щоб зробити точніший розрахунок лісів, та підібрати оптимальну комплектацію.

Будемо раді співпраці.