Наші товари


Категорії

Будівельні риштування

Вишки Тура

строительные подмости

Підмости

Аксесуари

Наші Переваги

Доставка В
День Замовлення

Зроблено в
Україні

Сертифікація
Продукції

Офіційна
Гарантія

Оплата Будь-яким
Способом

Професійна
Консультація

Індивідуальне
Виготовлення

Висока
Якість

БУДІВЕЛЬНЕ РИШТУВАННЯ ВІД ВИРОБНИКА З ДОСТАВКОЮ ПО УКРАЇНІ

 

Компанія «Lesaservice» –  виробник конструкцій для забезпечення будівельних та інших висотних робіт. Оскільки ми являємось виробниками, то пропонуємо будівельне риштування в Україні по конкурентним цінам, що вироблені згідно стандартів  та мають повний пакет документації. Забезпечуємо швидку доставку, маємо власні канали для транспортування. Також ми готові запропонувати послугу розрахунку будівельного риштування у тому числі нестандартних розмірів.

 

Ви можете замовити будівельне риштування від виробника та  отримати наступні переваги:

 • сертифікована продукція, що пройшла випробування;
 • перед початком експлуатації всі елементи проходять контроль;
 • сталь високої якості для несучих елементів конструкції;
 • оптимальна ціна, що відповідає можливостям наших клієнтів;
 • високоміцне поєднання, точна відповідність розмірам, захисне порошкове покриття;
 • постійна наявність на складі елементів риштування, оперативна доставка в регіони України

 

Обирайте будівельне риштування, яке вам підходить

Перед тим, як придбати будівельне риштування, радимо вам визначити їхнє функціональне призначення, а також тип об’єкта, на якому планується їх використовувати. Якщо є така потреба, ми завжди надаємо консультативну підтримку в цьому питанні. В асортименті компанії Lesaservice є найбільш поширені варіанти конструкцій.

 

Рамні

 

Це найбільш поширене та оптимальне риштування за критерієм організації безпечних умов праці на висоті до 40 м. Ще одна перевага – відсутність різьбових з’єднань та мілких кріплень для зборки, що суттєво спрощує  та прискорює монтаж на території об’єкту.

Для риштування характерні П-подібні стійки, що скріплені стяжками вертикального та діагонального типу. Вони забезпечують надійність та стійкість. Проста конструкція дозволяє продавати ці вироби за доступними цінами. Ви можете купити  рамне будівельне риштування для робіт на лінійних фасадах. Станьте свідком швидкості зборки, легкості та безпечності моделі, а також розташування на настилах великої кількості працівників, будівельних матеріалів та інструментів.

 

Клинно-хомутове

 

Надійна конструкція, що дозволяє вести роботи на висоті до 40 м.  Добре продумана конструкція робить риштування легким та мобільним: його на порядок легше переміщувати між об’єктами.  Характеристики розміру клинно-хомутового риштування забезпечують умови праці декількох спеціалістів одночасно з гарантією стійкості та безпеки.

Пропонуємо вам придбати  будівельне риштування клинно-хомутової категорії для створення оптимальних робочих умов на фасадах нелінійного типу. Важливою функціональною опцією є встановлення настилу на потрібній висоті, можливість проводити роботи на нестандартних фасадах.

 

         Клинове

 

Дозволяє організувати роботи при максимальній висоті до 100 м та граничному навантаженні на настил до 350 кг/кв. м. Клинове поєднання гарантує максимальну надійність. При цьому монтаж конструкцій простий та достатньо швидкий.

Пропонуємо вам купити будівельне риштування клинового типу для кладки цегли та каменю, проведення монтажних та реставраційних робіт на фасаді, а також зсередини об’єкту. Ці конструкції гарантують максимальне навантаження на фасад, тому їх активно використовують  для монтажу сцен, будівництва корабельних суден, літаків та рішення інших промислових проблем.

 

 

Допоможемо обрати та придбати будівельне риштування

Різноманіття типів та моделей будівельного риштування ускладнює вибір. Щоб придбати будівельне обладнання з потрібними технічними характеристиками та з урахуванням особливостей об’єкту радимо скористатися експертною консультацією від представників компанії LesaservicЕ.  Гарантуємо компетентну підтримку на всіх етапах вибору та замовлення.

Ще одна послуга – розрахунок. Від нього залежить, яка вартість буде у риштування і скільки знадобиться елементів для організації та проведення висотних робіт на об’єкті. Ми допоможемо провести детальні розрахунки, які дозволять вам оптимізувати затрати та придбати тільки необхідний об’єм елементів риштування. Для цього просимо повідомити нам параметри, описати об’єкт, перерахувати види запланованих робіт.  Спеціалісти компанії допоможуть:

 • провести максимально точні інженерні розрахунки та визначити, яке саме риштування підходить для об’єкту;
 • підібрати конструкцію, що підходить для безпечної та ефективної праці персоналу вашої компанії;
 • вирішити нестандартні задачі з урахуванням особливостей фасаду та інших нюансів.

 

 

Будівельне риштування: переваги покупки у виробника

 

Наше риштування має доступну вартість, а безпека гарантується сертифікатами. І це не всі переваги покупки конструкції у компанії Lesaservice.   Відповідність нормам і стандартам, що діють в українській та міжнародній будівельній галузі – це ще одна вагома перевага. Окрім того, клієнти цінують нашу компанію за:

 1. Гарантована безпека. Над проектом та подальшим виробництвом кожної конструкції ми працюємо ретельно, усуваючи будь-які ризики.
 2. Покупка без посередників. Ми – компанія-виробник з власним відділом продажу. Ми любимо працювати з нашими покупцями безпосередньо, виключаючи непорозуміння та надаючи їм те, що дійсно потрібно.
 3. Доступна ціна. Прямо покупка дозволяє економити та не переплачувати посередникам. При цьому компанія постійно удосконалює продукцію та поповнює каталог, зберігаючи оптимальну цінову політику.

 

Продаж будівельного риштування Lesaservice в Києві реалізується через сайт. Оберіть будь-який спосіб для зв’язку з представниками компанії. Оговоріть подробиці заказу та доставки, варіант оплати, який вам підходить. Ми завжди йдемо на зустріч нашим клієнтам, пропонуємо оптимальні умови. Наше риштування – це вибір професіоналів!

Купити будівельні ліса в Києві, Львові, Одесі, Харкові, Закарпатті, Житомирі, Івано-Франківську, Донецькій області, Луганській області, Полтаві, Чернівцях, Вінниці.